Fajne smsy na dobranoc dla ukochanej i ukochanego


Strony: « ›1‹ 2 3 4 5 6 »
Poprzednia Następna
  
Kocham Cię bardzo słoneczko Ty moje,moje serduszko jest tylko Twoje. Powiem Ci jeszcze koteczku skrycie że jesteś miłością na całe życie.
  
Idzie sms-ik w drogę bo ja sama przyjść nie mogę. Idzie prosto do Twych drzwi, do pokoju w którym śpisz. Gdy dojdzie do łóżeczka pocałuje Cię w usteczka
  
W Twoje sny zawitam dziś jak pluszowy miś. Łapką dotknę jedną z gwiazd, aby się zatrzymal czas i wyszeptam Tobie znów: kolorowych, słodkich snów.... :*
  
Zanim zaśniesz Złotko, pomyśl o mnie słodko. Bo ja myślę wciąż o Tobie, wciąż istniejesz w mojej głowie. Dziś już pisze Ci DOBARNOC, jeśli spisz przeczytasz rano.
  
Północ bije na zegarze, a ja wciąż o Tobie marzę. Jakby było znakomicie spędzić z Tobą całe życie
  
Zgaś światełko wejdź do łóżka niech przytuli Cię poduszka! Zamknij oczka, zaśnij sobie, pomyśl sobie, ja to samo zaraz zrobię.
  
Delikatnych jak Twój dotyk, pięknych jak Twoje oczy i słodkich jak Twój uśmiech snów życzę Ci tej i każdej następnej nocy.
  
Po aksamitnym niebie, wśród blasku spadających gwiazd, płynie moje serduszku, by dać Ci buzi i położyć Cię spać
  
Pragne spotkać sie z Tobą we śnie,wziąć Cię za ręke i zabrać w pewne magiczne miejsce, gdzie będziemy tylko My i nasza bezgraniczna MIŁOŚĆ i szczęście.Wtedy bede chciała by ta chwila trała wiecznie...
  
Piękne słowa z ust dziś płyną, niechaj nigdy nie przeminą, miłość słodkim jest owocem na deszczowe zimne noce. Słodkie czółko Twe całuje, miłe sny Ci ofiaruję
  
Esemeska do podusi, by Twój sen był milusi, żeby Ci się dobre elfy śniły i ciemną noc Ci rozjaśniły.
  
Kotku! Dla Ciebie ten wierszyk piszę. Niech Cię on do snu ukołysze. Ten wierszyk poświęcam Tobie i proszę zatrzymaj go sobie! :)
  
Nie chcę Cię zbudzić więc po cichu wchodzę, tak jak Mikołaj przez komin wpada, zamiast worka z prezentami, obsypię Cię buziakami, w tę cudną noc miej pięknych snów moc.
  
To jest niezwykłe zasypiać i budzić się z myślą, że ten, o którym śnisz jest tuż obok
  
Smerfy, elfy i gumisie, calineczka, male misie, pszczółka Maja i muminki mają dziś wesołe minki :) Wszystkie prosto z dobranocki życzą Ci przyjemnej nocki.
  
Gdy ciemna noc zapada, księżyc bajki opowiada. Wszystkie gwiazdy go słuchają i na piękny sen czekają. Ja bez zbędnych długich słów, życzę Tobie slodkich snów:)
  
Ksiezyc ziewa, gwiazdka mruga i zapada nocka dluga, ale zanim zamkniesz oczy sms-ik Cie zaskoczy, zycze Tobie dobrej nocy zmykaj spac pod tuzin kocy
  
By łóżeczko wygodne było i Ci skarbie się na nim dobrze śniło. Niech mięciutka poduszka szepcze Tobie słodkie sny do uszka.
  
Ciemna nocka już nastała księżyc i gwiazdy na niebie spotkała. Ja Tobie mówię: śpij i o przyjemnych rzeczach śnij
  
Ty już pewnie śpisz i słodko sobie śnisz, a ja usnąć nie mogę bo wciąż myślę o Tobie
  
« »


 

©2002-2014 Bogusia & Mariusz